ANOTHER PINK FLOYD Tribute to

  Zespół powstał wiosną 2009 roku i połączył w swych szeregach muzyków, którzy nie są jedynie odtwórcami partii muzycznych, ale zagorzałymi fascynatami twórczości Pink Floyd.

Taki stan rzeczy sprawia, że wykonywane utwory Floydów są odwzorowane ze szczególną dbałością o zachowanie wszelkich niuansów brzmieniowych. Zespół używa podobnych instrumentów, niemal identycznych efektów gitarowych oraz sampli jak pierwowzór, co nadaje muzyce Another Pink Floyd niepowtarzalnego klimatu – takiego, jaki w swych utworach i na koncertach tworzyła grupa Pink Floyd.

  ANOTHER PINK FLOYD to dziewięciooosobowy zgrany zespół, który idealnie czuje się na scenie. Podczas dwu i półgodzinnego występu muzycy wykonują zarówno najbardziej znane utwory, jak i rozbudowane progresywne suity.  Zespół Another przyzwyczaił fanów Floydów do niesamowicie wiernych interpretacji muzyki Pink Floyd. Poprzednie rocznicowe koncerty wydania albumów The Dark Side of The Moon czy Animals gromadziły setki niesamowicie zadowolonych widzów na koncertach. Rok 2019 to kolejna koncertowa produkcja. Tym razem Another Pink Floyd zmierzył się z legendarnym dziełem Pink Floyd jakim jest THE WALL. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu członków grupy to monumentalne dzieło zabrzmiało na wielu scenach w Polsce. Jak mówią członkowie zabrzmiało od cegły do cegły.

Do zobaczenia na koncertach!